تلفن:
چین صفحه نمایش خرده فروشی LCD سازنده
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

شرکت فناوری شنژن کرچان ، با مسئولیت محدود

تغییر پیشرو در صفحه نمایش خرده فروشی

خانه

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd کارخانه تور

  • خط تولید

    با تکیه بر فناوری و نوآوری ، کارخانه کرچان به یک تولید کننده مدرن با تکنولوژی پیشرفته و یکپارچه با تحقیقات فنی و ساخت تبدیل شده است.
    کرچان با میراث تعالی ، روحیه الهام بخش نوآوری ، پیشرفت و پیشرفت فناوری را به عنوان مأموریت خود حفظ کرده است و همیشه در خط مقدم صنعت است.

  • OEM / ODM

    ما هر سه ماه طرح های خلاقانه و رقابتی را برای برآورده کردن خواسته های جدید بازار راه اندازی می کنیم. ما هر دو مشتری بالقوه و دیرینه را به عنوان یک راه حل عرضه کامل ارائه می دهیم ، مانند اینکه می توانیم سرویس OEM / ODM را انجام دهیم ، سرویس OEM شامل طراحی بسته بندی ، چاپ مارک / آرم ، چاپ سفارشی ، خدمات ODM شامل اصلاح مادربرد PCBA ، طراحی مسکن یا اصلاحات است. ، ساخت PCBA جدید ، شخصی سازی نرم افزار و غیره. همچنین می توانیم سرویس حمل و نقل لجستیکی را برای مشتری خود ترتیب دهیم. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتری ، کلیه عملیاتهای ما کاملاً مطابق با دیدگاه ما انجام می شود: "یک شرکت درجه یک باشید که باعث رضایت مشتری و کارکنان ما می شود.

  • تحقیق و توسعه

اطلاعات تماس
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

تماس با شخص: simon Xiao

تلفن: 86-13823708026

فکس: 86--23327050

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
طبقه 7 ، Buliding F ، مرکز تجاری Fusen ، Gushu ، خیابان Baoan ، منطقه Baoan ، شنژن ، چین.
تلفن:86-0755-23327036-23327039
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب صفحه نمایش خرده فروشی LCD تامین کننده. © 2019 - 2020 retaillcdscreens.com. All Rights Reserved.