تلفن:
چین صفحه نمایش خرده فروشی LCD سازنده
Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

شرکت فناوری شنژن کرچان ، با مسئولیت محدود

تغییر پیشرو در صفحه نمایش خرده فروشی

خانه

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd

شرکت فناوری شنژن کرچان ، آموزشی ویبولیتین به عنوان کارخانه پیشرو در محصولات با نمایشگر ویدیویی ال سی دی با تأثیر زیاد در صنعت نمایش و نقطه خرید صنعت ظاهر شده است ، این شرکت توسط گروه فناوری Kerchan Technology Limited در سال 2007 سرمایه گذاری شده است. Kerchan یکی از این شرکت ها بوده است. 10 تولید کننده برتر Digital Signage و راه حل نمایش صفحه در 10 سال گذشته.


ما روی صفحه نمایش ال سی دی خرده فروشی و راه حل علامت گذاری تجاری متمرکز شده ایم ، خط محصولات شامل 7-21.5 اینچ تجاری و تبلت مبتنی بر غیر آندروید ، قرص 15.6 "-65" ، Signage Digital ، Hand Sanitizer Billboard و غیره است. بازخورد مشتریان ما در ایالات متحده ، خاورمیانه و اروپا. به تازگی ، ما راه اندازی برخی فناوری های جدید مانند آسانسور و بازی ، شمارش حسگر حرکت ، شمارش دکمه های فشار ، RFID ، اسکنر مورد استفاده در نمایشگر POP ، و غیره. با ارائه راه حل های تبلیغاتی انعطاف پذیر ، به مشتریان خود کمک می کنیم تا فروش خود را افزایش دهند.

چرا کرچان؟

1. با 12 سال تجربه صفحه نمایش فیلم ، Kerchan راه حل های بودجه دوستانه برای مشتری صفحه نمایش POP ارائه می دهد.

باعث شود مشتری ما بالاتر از رقابت خود ایستادگی کند.

2 کرچان همیشه محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می دهد ، تعداد تخمینی که حداقل می توانید 30٪ هزینه خود را از تأمین کنندگان محلی پس انداز کنید.

3. کارکنان اختصاصی کرچان از متخصصان حرفه ای همه جزئیات هر پروژه را از آغاز تا تحویل با یکدیگر هماهنگ و مدیریت می کنند. این به معنی زمان تحویل سریعتر و 0 اشتباه برای سفارش پروژه شما است.

4- کارکنان Kerchan ارتباطات کارآمد را ارائه می دهند. تیم فروش کرچان توجه زیادی را به عمل آورده و نیازهای شما را به خوبی درک می کنند ، 12 ساعت کار ارائه می دهند تا برای استعلام یا پروژه خود با شما همکاری کنند.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : کرچان

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : <70000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

کرچان در سال 2006 توسط آقای سایمون تأسیس شد و ما در سال 2008 کارخانه خودمان را ساختیم ، که در آن زمان عمدتا قاب عکس دیجیتالی تولید می کرد. و مشتری های بیشتری

آقای سیمون فکر کرد زمان مناسب برای انجام کاری برای صنعت نمایشگر POP است تا به آنها در ساخت محصولات بهتر کمک کند. از فوریه 2009 ، ما طبق درخواست ها و نقاط درد صنعت POP اقدام به تحقیق و توسعه می کردیم. پس از 11 سال تلاش ، به نتایج زیر رسیدیم:

* توانایی ارائه مجموعه ای کامل از راه حل ها برای تبلیغات خرده فروشی و نمایشگر POP.

* ما در حال حاضر 7 صفحه نمایش خرده فروشی قاب باز "50" با سیستم مستقل یا اندرویدی ، با گسترش دکمه فشار ، سنسور حرکت ، روشنایی LED ، اسکنر ، فن آوری های RFID ، که به ویژه برای صفحه نمایش POP مناسب هستند.

* K-Smart APK با پخش صفحه نمایش ، قفل صفحه وب و عملکرد لمسی چند لایه توسعه داده شده است ، و APK های دیگر که پاسخگوی نیاز صنعت خرده فروشی هستند توسعه داده می شوند.

* ایجاد صفحه نمایش باریک 19،23.1،24،28،37،43،48 اینچ.

تا کنون ، Kerchan یک تامین کننده با کاملترین اندازه و کاملترین راه حل ها برای نمایش POP و صنعت خرده فروشی است. بیش از 500+ مشتری صنعت خرده فروشی برای حل مشکل صفحه نمایش خرده فروشی از آنها کمک کرده است. ما تاکنون پیشرفت ما را متوقف نکرده ایم. مفهوم "مشتری محور" ، ما برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد درخواست آنها به دفاتر مشتری رفتیم. از سه بازدید از مشتری ، ما نیازهای ارزش واقعی مشتریان را بیشتر درک کردیم.

هدف ما این است که به مشتریان بیشتر و بیشتر در صنعت خرده فروشی کمک کنیم تا مشکل نمایشگرهای خرده فروشی را برطرف کنند تا مشتریان بتوانند از رقابت بیشتری برخوردار شوند و ارزش بیشتری ایجاد کنند.

خدمات شرکت

Kerchan یک تولید کننده حرفه ای است که از سال 2007 تنها روی مانیتور LCD برای صنعت نمایش POP تمرکز دارد.

ما نه تنها محصولات را عرضه می کنیم بلکه با تجربه 12 ساله ما راه حل های هوشمند را نیز سفارشی می کنیم. علاوه بر این ، ما می توانیم در مقایسه با تهیه کنندگان محلی خود ، در صرفه جویی 40٪ هزینه به شما کمک کنیم.

کرچان به بیش از 300 شرکت نمایشگر POP کمک کرد تا پروژه هایی را برای Bose ، Google Home ، Garmin و غیره کسب کنند.

علاوه بر این ، ما خدمات ویژه ای را برای مشتریان نمایشگر POP ارائه می دهیم:

* برای اطمینان از کیفیت محصولات ما ، ضمانت پراکسید را به 2 سال افزایش دادیم.

* زمان تحویل سفارشات برای محصولات معمولی از 30days به 20days کوتاه می شود.

* به طور مداوم تغییر اندازه صفحه نمایش بزرگ از فلز به پلاستیک ، به منظور کاهش هزینه محصول و وزن محصول برای صرفه جویی در هزینه.

چرا کرچان؟

1. با 12 سال تجربه صفحه نمایش فیلم ، Kerchan راه حل های بودجه دوستانه برای مشتری صفحه نمایش POP ارائه می دهد.

باعث شود مشتری ما بالاتر از رقابت خود ایستادگی کند.

2 کرچان همیشه محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می دهد ، تعداد تخمینی که حداقل می توانید 30٪ هزینه خود را از تأمین کنندگان محلی پس انداز کنید.

3. کارکنان اختصاصی کرچان از متخصصان حرفه ای همه جزئیات هر پروژه را از آغاز تا تحویل با یکدیگر هماهنگ و مدیریت می کنند. این به معنی زمان تحویل سریعتر و 0 اشتباه برای سفارش پروژه شما است.

4- کارکنان Kerchan ارتباطات کارآمد را ارائه می دهند. تیم فروش کرچان توجه زیادی را به عمل آورده و نیازهای شما را به خوبی درک می کنند ، 12 ساعت کار ارائه می دهد تا برای استعلام یا پروژه خود با شما همکاری کند

شرکت تیم

Kerchan شامل بازاریابی ، فروش ، مهندس تحقیق و توسعه ، QC ، تیم تولید ، 5 تیم برای اطمینان از پروژه های مشتری می تواند با کیفیت بالا و در زمان به پایان برسد. با پوشش کارگاه کاملاً 2000sqm ، کارخانه نمایش تبلیغات در منطقه Bao'an در شنژن واقع شده است. این هتل فقط 15 دقیقه با فرودگاه بین المللی شنژن و 30 دقیقه ایستگاه قطار LuoHu فاصله دارد. ما با داشتن 100 کارگر مجرب ، تیم فروش با تجربه و تیم مهندس ، درک نیازهای بازار را داریم. محصولات ما می توانند مطابق با استاندارد های آمریکای شمالی ، اروپا و خاورمیانه باشند. استاندارد تست مانند: CE / EMC / LVD / ROHS / FCC / UL / SASO و غیره

1. تیم فروش:

ما 15 فروش داریم که با بازار آشنا هستند و با نقاط ارزش مشتری آشنا هستند。 آنها مهارت های ارتباطی خوبی دارند و سالانه 2-3 بار به مشتریان مراجعه می کنند و بازار را می فهمند. آنها همیشه نیازها و مشکلات مشتریان را به عنوان اولویت اول برای مقابله و حل آنها در نظر می گیرند. آنها 16 ساعت مشاوره و خدمات آنلاین ارائه می دهند. وقتی مشتری با مشکلی روبرو می شود ، روش ارتباطی که معمولاً اتخاذ می کنیم این است که برای صرفه جویی در وقت مشتریان ، یک کنفرانس رو در رو برقرار کنید.

2. تیم تحقیق و توسعه:

علاوه بر این ، ما هر سه ماه طراحی های خلاقانه و رقابتی را برای پاسخگویی به نیازهای جدید بازار راه اندازی می کنیم. ما هر دو مشتری بالقوه و دیرینه را به عنوان یک راه حل عرضه کامل ارائه می دهیم ، مانند خدمات OEM / ODM ، سرویس OEM شامل طراحی بسته بندی است. ما K-Smart APK را به عنوان APK نصب پیش فرض برای همه دستگاه های Android خود توسعه داده ایم. این برنامه می تواند بعد از روشن کردن ویدیو ، حالت پخش صفحه نمایش اسپلیت ، حالت خاموش کردن برنامه / وب ، مدیریت محتوای از راه دور ، گزینه لمسی تعاملی را پخش کند. همچنین از اسکنر بارکد پشتیبانی کنید ، مطابق با بارکد های مختلف ، فیلم را پخش کنید ؛ از طریق خواندن برچسب RFID از Lift & Play را پشتیبانی کنید ، داده های بازی مانند چند بار برای ویدیوی هر آیتم را ضبط کنید. این APK بیشتر نیازهای مشتریان را در صنعت خرده فروشی درک کرده است.

به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتری ، کلیه عملیاتهای ما کاملاً مطابق با دیدگاه ما انجام می شود: "یک شرکت درجه یک باشید که باعث رضایت مشتریان و کارکنان ما می شود."

3. تیم QC:

در تیم QC ما 6 نفر شامل IQC ، IPQC ، OQC ، FQC حضور دارند. آنها توجه زیادی به هر نوع اسکناس از قبیل مسکن ، لوازم جانبی ، جعبه بسته بندی / کارتن ، و غیره دارند. اما مهمترین تست سخت افزاری و نرم افزاری ، تست پیری است.

4. تیم تولید:

ما 100 کارگر مجرب و ماهر برای اطمینان از تحویل به موقع پروژه ها داریم.

Shenzhen Kerchan Technology Co.,Ltd
طبقه 7 ، Buliding F ، مرکز تجاری Fusen ، Gushu ، خیابان Baoan ، منطقه Baoan ، شنژن ، چین.
تلفن:86-0755-23327036-23327039
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب صفحه نمایش خرده فروشی LCD تامین کننده. © 2019 - 2020 retaillcdscreens.com. All Rights Reserved.